Katarzyna Eljasz

Katarzyna Eljasz

Dyrektor

Absolwentka studiów pedagogicznych, lingwistycznych oraz podyplomowych z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Doświadczony pedagog, a prywatnie mama Wiktorii. Osoba uśmiechnięta, optymistycznie nastawiona do życia, z wielką pasją do podróży oraz otwarta na ludzi. Jak sama mówi - ‘’Kilkuletni pobyt w NY pozwolił Mi poznać przedstawicieli wielu kultur, zmienić spojrzenie na świat i edukację w szerszej perspektywie”.

Julia

Julia

Kierownik placówki MyVinci Preschool Biały Kamień
Native j. rosyjskiego

Absolwentka studiów wyższych na kierunku Europeistyka. Jako osoba z dużym zamiłowaniem do poznawania świata i ludzi zdecydowałam się na przeprowadzkę do Polski, gdzie podjęłam studia o profilu pedagogicznym. Prywatnie jestem mamą małej Sabiny, która mobilizuje mnie do aktywnego spędzania czasu. W wolnej chwili oddaję się swoim ulubionym dyscyplinom sportowym takim jak pływanie, bieganie.

Izabela

Izabela

Z-ca dyrektora

Jestem doktorantką studiów filologicznych na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam studia wyższe z zakresu Pedagogiki Wieku Dziecięcego i Filologii Włoskiej. Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia i charakteryzuje mnie chęć rozwoju i ciągła potrzeba eksperymentowania. Nie stronię od innowacji i dobrze czują się w obliczu ciągłych zmian. Cechuję się dużą kreatywnością i elokwencją. W wolnych chwilach uwielbiam kontakt ze zwierzętami, a najbardziej z moim pieskiem Poziomką.

Shane

Shane

Native j. angielskiego

Born in beautiful North Wales, at the age of 18 I left for the bright lights of London to study at the prestigious Drama Centre London whose alumni include Sir Anthony Hopkins, Sean Connery and more recently Michael Fassbender and Tom Hardy. Following graduation, I worked both in the U.K and internationally as an actor. I then began teaching the British equivalent of "matura" examination. My initial contact with teaching children began when I was invited to teach on a residential course for children and young people with learning difficulties. Since emigrating to Poland in 2010, I have been working as an English Instructor in private kindergartens and primary schools throughout Warsaw, developing and implementing English language courses for children with huge success. I am passionate about the education of children through the medium of play and "real life" based scenarios in which talk and conversation play a vital role along side traditional teaching methods. When I am not working, my passion is travel, and I have been fortunate to have visited many countries on all continents far and wide, experiencing many different cultures and ways of life. I also relish spending my free time with my two year old French Bulldog.

Paulina

Paulina

Native j. angielskiego

After graduating with MA in Information Support for Management from Military Academy of Warsaw, I completed three years post-graduation studies in Pedagogy and Early Years Education at University of Warsaw. For the last five years I have been working in the KS1 team at The British School of Warsaw. During these years I had an opportunity to deliver the British Curriculum to Primary School pupils. When I think about teaching, the most important part is to encourage my students to achieve their potential and beyond. Outside of school, I enjoy reading and cooking, and most of all I love travelling around Poland with my family. Things you probably wouldn’t know about me: as a child, I was training in target shooting and I used to take part in the western-style horse riding competitions.

Wiktoria

Wiktoria

Native j. niemieckiego

Absolwentka germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim, swoje doświadczenia pedagogiczne zdobywała ucząc przez kilka lat w szkole średniej w Wiedniu. Od 2007 roku współpracuje również z Österreich Institut w Warszawie, gdzie prowadzi kursy języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży. Praca z dziećmi to nie obowiązek, ale przyjemność i pasja. Wolny czas spędza w ruchu, zwiedzając pieszo lub rowerem okolice bliższe i dalsze marząc o podróży do Meksyku i rejsie dookoła świata.

Esther

Esther

Native j. hiszpańskiego

Pedagog, logopeda, nauczyciel (native) j. hiszpańskiego, matka trojga dzieci. Uważa, że każde dziecko nosi w sobie ogromną potrzebę ekspresji, tak werbalnej, jak za pomocą gestów. Dotyczy to wszystkich dzieci bez wyjątku, więc szalenie istotne jest umieć zrozumieć i właściwie zinterpretować tę potrzebę tak naturalną i czystą w taki sposób, aby następnie używając właściwych narzędzi naukowych, pokierować nią i rozwinąć. Można wtedy z ogromną radością i satysfakcją obserwować, jak mali uczniowie zaczynają opisywać otaczający ich świat, wyrażać swe myśli i uczucia z coraz większą łatwością i bogactwem słownictwa.

Krystsina

Krystsina

Native j. rosyjskiego

Absolwentka studiów wyższych na kierunku Ekonomia oraz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki. Zawód nauczyciela wybrała dzięki Mamie, która pracuje z dziećmi przez całe życie, zawsze chętnie jej pomagała i obserwowała jej prace z dziećmi. Śpiewanie jest jej pasją, dlatego dzieci szybko się uczą rosyjskich piosenek. Uwielbia podróże oraz inne kultury i tradycje.

Karolina

Karolina

Nauka języka polskiego

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalności Pedagogika przedszkolna. Twórczość i spontaniczność dzieci powoduje, że praca w przedszkolu daje mi wiele radości i zadowolenia. Jestem dumna z moich podopiecznych, którzy zaskakują mnie każdego dnia. W wolnym czasie relaksuję się przy książce pisanej przez życie. Ponadto uwielbiam podróżować w nowe miejsca, a także spędzać czas w rodzinnej miejscowości.

Sylwia

Sylwia

Nauka języka polskiego

Absolwentka studiów wyższych pedagogicznych, ze specjalizacją w arteterapii. Jestem osobą patrzącą optymistycznie w przyszłość, kontaktową i otwartą w postępowaniu z dziećmi, z którymi łatwo nawiązuję kontakt. Wolny czas zawsze staram się spędzać aktywnie lub w kuchni piekąc ciasta i ciasteczka.

Dorota

Dorota

Rytmika

Jestem absolwentką akademii muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, specjalności rytmika. Kocham muzykę i staram się tą miłością zarazić dzieci. Chcę pomagać im odkrywać i zrozumieć tajniki muzycznego świata i dawać jak najwięcej radości z kontaktu z muzyką. Jestem totalnie zakręcona na punkcie tańca choreografii i języka portugalskiego. Moją wizytówką są uśmiech i kolorowe rajstopy.

Wojtek

Wojtek

Sport, Judo

Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w zakresie pedagogiki religijnej i etyki, filolog klasyczny (Uniwersytet Warszawski), instruktor sportu (specjalizacja ju-jitsu), twórca Szkoły Sztuk Walki Yawara, autor szkoleniowego programu dla dzieci w wieku przedszkolnym "ju-jitsu club". Obecnie członek zarządu Centralnego Okręgowego Związku Ju-jitsu.

Ola

Ola

Nauczycielka gry na pianinie

Pianistka, absolwentka Royal Northern College of Music (Manchester) oraz Haute Ecole de Musique (Genewa). Występowała jako solistka oraz kameralistka w Japonii, Chinach, USA, Rosji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Austrii, Luksemburgu, Francji, Włoszech oraz wielu miejscach w Polsce. Oprócz występowania, podróżowania i poznawania nowych ludzi bardzo ceni sobie te momenty, kiedy może spotkać się ze swoimi małymi uczniami i podzielić się z nimi swoją pasją, a przy okazji nauczyć się od każdego z nich czegoś nowego i wartościowego.

Agata

Agata

Nauczycielka gry na skrzypcach

Jestem studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec. Już od wczesnego dzieciństwa przejawiałam spore zainteresowanie muzyką. Z biegiem lat przerodziło się ono w pasję, a na końcu zawód. Dziś z wielką radością i satysfakcją ową pasją dzielę się z najmłodszymi. Na zajęciach nie tylko uczymy się grać na skrzypcach, ale również poznawać szerzej cudowny Świat Muzyki: sprawdzimy, gdzie mieszkają nutki i do czego właściwie służą, dowiemy się, co to takiego jest rytm i gdzie go można znaleźć, odkryjemy, że muzyka poważna wcale nie musi być taka poważna i wiele więcej. A wszystko po to, żeby rozwijać w maluchach muzykalność oraz wzbudzać chęć i potrzebę obcowania z Muzyką na co dzień.

Lynsey

Lynsey

Balet

I was born in East Yorkshire, England. I graduated from The Royal Ballet School in 2012 after 8 years of training and have been working with The Polish National Ballet since. I have really enjoyed working with the children. I mostly love passing my passion and love for dance to them.

Ania

Ania

Asystentka

Jestem absolwentką studiów wyższych pedagogicznych o specjalności Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe oraz zdobyłam wykształcenie licencjackie z filologii angielskiej. Szczery uśmiech dziecka daje mi ogromną satysfakcję z pracy. Każdy dzień spędzony w przedszkolu dostarcza mi wiele radości i uczy mnie czegoś nowego. Dbam o to, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy i zwracam uwagę na indywidualne talenty każdego dziecka. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki o tematyce psychologicznej i biografie. Lubię podróżować i fotografować obiekty z dalekich krajów. Wieczorami często obserwuję gwiazdy przez teleskop.

Aneta

Aneta

Logopeda

Absolwentka Filologii polskiej ze specjalizacją Logopedyczną i Teatrologiczną na Uniwersytecie Gdańskim oraz Pedagogiki ogólnej na Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi. Na co dzień zajmuję się diagnozą i terapią wczesnego wspomagania rozwoju mowy oraz wszelkiego rodzaju wad na tle wymowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Spotkania ze mną opierają się przede wszystkim na nauce poprzez zabawę. Na terenie przedszkola MYVINCI prowadzę zajęcia grupowe oraz dodatkowo oferuję prywatną, indywidualną terapię logopedyczną. Mój sposób na nudę to jazda na rowerze, biegi lub joga. Wolne chwile poświęcam na gotowanie, podróże i kino. No i oczywiście jestem zdeklarowanym molem książkowym!

Anna Krzyczkowska – Jesień

Anna Krzyczkowska – Jesień

Psycholog

W ramach swojej pracy w przedszkolu MyVinci psycholog umożliwia rodzicom indywidualne spotkania w trakcie cotygodniowego dyżuru, oferuje wsparcie psychologiczne dziecka w ramach zajęć indywidualnych, prowadzenie treningu wspierającego rozwój inteligencji emocjonalnej dziecka w ramach zajęć grupowych. Ponadto oferuje obserwacje dziecka w grupie przedszkolnej, organizuje warsztaty psychologiczne dla Rodziców, jak również prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne dla wychowawców oraz szkolenia dla kadry pedagogicznej. Dyżury: środy godz. 9:00 – 14:00