Przedszkole MyVinci zostało powołane do życia w 2012 roku przez Neobrit Educations Ltd. jako polski oddział tej jednostki (BIA KIDS). Jest jedyną placówką w Polsce, która uzyskała akredytację brytyjskiego instytutu Global Advanced Research Centre i wdraża program edukacyjny wykorzystujący najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody nauczania, stosowane z powodzeniem w szkolnictwie Europy Zachodniej, a zwłaszcza Wielkiej Brytanii.

Bazują one na wynikach badań w zakresie edukacji i pracy mózgu, prowadzonych na wiodących uniwersytetach na świecie, które jednoznacznie wskazują, że okres od chwili narodzin do 6-go roku życia jest kluczowy dla rozwoju człowieka, a co najważniejsze unikalny. Już nigdy potem ludzki mózg nie jest w stanie przyswajać wiedzy tak łatwo i tak szybko. Oznacza to, że etap przedszkolny to niezwykle istotny czas dla Twojego dziecka, determinujący jego rozwój, a więc życiowe sukcesy. Stąd wybór przedszkola to w dużej mierze wybór jego przyszłości!

Misją MyVinci Preschool jest optymalne wykorzystanie tego wyjątkowego okresu i zapewnienie mu wszechstronnego rozwoju: intelektualnego, emocjonalnego i społecznego na najwyższym poziomie.

Jeśli pragniesz, by Twoje dziecko rozwinęło ogromny potencjał, jaki w nim drzemie i osiągnęło wyniki znacząco przewyższające rówieśników, zapraszamy do zapoznania się z obowiązującym w MyVinci Preschool programem